top of page
 Жіноче психіатричне відділення №8

   У відділення надходять і проходять лікування хворі страждають: шизофренію Хронічним маячних розладів розумовою відсталістю Епілепсію, з психічними та поведінковими еквівалентами, епілептичних недоумкуватих і т.д.

Іншими органічними захворюваннями ЦНС Судинної деменцією, з психотичними включеннями, порушеними формами поведінки Біполярним афективним розладом Психічними та поведінковими розладами внаслідок вживання алкоголю Особи з розладом зрілої особистості).

   В цілому в відділення надходять повторні хворі, але можуть надходити і вперше захворілі, які втратили своїх рідних і близьких, соціальні зв'язки. Так само можуть госпіталізуватися і старша підліткова група з будинків інтернатів, для оформлення та переоформлення пенсійної допомоги, підбору курсу терапії. Поступають хворі і перекладом з інших відділень, які досягли стану психічного дефекту і не потребують активної фази терапії, або конфліктують з співробітниками тих відділенні, де знаходилися раніше.

Відділення №8, згідно зі штатним розкладом, розраховане на 55 ліжок.

   Відділкова робота організована і проходить відповідно до розпорядку дня і прийнятими в КНП «ООМЦПЗ» «ТМР» нормативними актами.

Приймальня відділення: 

+38 (048) 720- 46- 08

Понеділок - П'ятниця           8:30 - 16:30

Субота, Неділя                       Вихідний

Приймальні відділення       ЦІЛОДОБОВО

Спеціалісти відділення

Сервецький Андрій Костянтинович.jpg

Сервецький Андрій Костянтинович

Завідувач відділенням

Рябухін  Костянтин Васильович .jpg

Рябухін Костянтин Васильович 

Лікар психіатр вищої атестаційної категорії

Психіатр, нарколог, медичний психолог.

Кандидат медичних наук.

Лікар вищої категорії.

Асистент кафедри психіатрії та наркології Одеського національного медичного університету.

Член асоціації психіатрів України. Автор понад 30 наукових публікацій. Має авторські патенти на винаходи: по лікуванню алкогольної залежності. Лауреат міжнародних і національних проєктів: «Флагмани сучасної медицини», «Медична еліта України». 

Нагороджений грамотами та медалями від комітету Верховної ради України з питань охорони здоров'я «За охорону здоров'я нації», «За охорону психічного здоров'я нації», медаллю «Патріот Одеси», «Патріот України» "Гордість нації".    Основні напрямки в роботі: лікування всього спектру психотичної патології (шизофренії, БАР, ГТР, неврози, деменції та хворобу Альцгеймера), лікування психосоматичної патології, лікування алкогольної та наркотичної залежностей. 

Дослідження і розробка інноваційних методів в психодіагностики і психокорекції.

   Досвід роботи за фахом "психіатрія і наркологія" - 15 років.

Хаджинов Олег Віталійович

Хаджинов Олег Віталійович

Лікар психіатр вищої атестаційної категорії,

головний судовий експерт-психіатр

Головний судовий експерт-психіатр вищої кваліфікаційної категорії за спеціальністю «судово-психіатрична експертиза». Стаж роботи - 26 років. У 1974 році він закінчив Костянтинівське медичне училище, а в 1992 році - Одеський медичний університет ім. Пирогова за фахом "лікувальна справа".

   Спеціалізація:

- психіатрія

- судова психіатрія

- наркологія

- сексопатологія

- питаннях депресій, неврозів і т.д.

- раціональної психотерапії та психокорекції

- питання чоловічого і жіночого клімаксу

- психосоматичні розлади

bottom of page