top of page
Обласний центр з лікування розсіяного склерозу

   З 2007 року на базі КНП «ООМППЗ» ООР (ООПНД) функціонує Обласний центр з лікування хворих на розсіяний склероз, в якому пацієнти отримують стаціонарну, реабілітаційну та амбулаторну допомогу.

На цей час в центрі проходить превентивне лікування розсіяного склерозу 53 пацієнти(загальна кількість зареєстрованих хворих на розсіяний склероз в Одеській області на теперішній час 640 людини).

 

   Проблема розсіяного склерозу набуває дедалі все більшого значення серед загальних проблем захворювання нервової системи та викликає значні соціально-економічні проблеми (висока вартість медичних затрат на діагностику, лікування та реабілітацію хворих, затрати пов’язані з інвалідизацією). Наразі розсіяний склероз вважається самим затратним неврологічним захворюванням.

Щорічно зростає кількість нових випадків захворювання та кількість загострень. Хвороба вражає осіб молодого та середнього віку та швидко приводить до інвалідизації.

На базі центру проводиться виявлення хворих, верифікація діагнозу, своєчасна госпіталізація, сучасні методи лікування загострень хвороби, відбір хворих для проведення превентивного лікування.

Після закінчення стаціонарного лікування хворі потребують продовження амбулаторного лікування довічно.

Завдання центру.
      1. Центр здійснює стаціонарну, консультативну екстрену, планову і амбулаторно-поліклінічну допомогу хворим на розсіяний склероз..
      2. Облік і динамічне спостереження за хворими.
      3. Надає організаційно-методичну допомогу в питаннях ранньої діагностики.
      4. Згідно з наказом МОЗ України від 08.06.07.г. №309 з метою раціонального і цільового використання лікарських засобів для хворих, які після закінчення стаціонарного лікування потребують продовження лікування амбулаторно, здійснює передачу лікарських засобів хворим, відповідно акту передачі.

Структура і пристрій центру.

      1. Лікувально-діагностичне відділення.
      2. Стаціонарне відділення.
      3. Відділення реабілітації.

Приймальня відділення: 

+38 (048) 750- 46- 65

Понеділок - П'ятниця        8:30 - 16:30

Субота, Неділя                    Вихідний

Приймальні відділення    ЦІЛОДОБОВО

Спеціалісти відділення

лого.png

Лікар-психітр вищої категорії

bottom of page