top of page
Чоловіче психіатричне відділення №24 

   Чоловіче психіатричне відділення №24 виконує наступні види діяльності: огляд хворих, діагностика, лікування, експертиза працездатності, військова експертиза. Психіатричне чоловіче відділення розраховано на 50 ліжок, які розміщені в шести палатах з маніпуляційним кабінетом, ординаторською, столовою для хворих, кімнатою для роздачі їжі.

   У відділенні працює добре підготовлений, досвідчений медичний персонал, який володіє навичками ефективної комунікації, тобто знає як себе поводити з пацієнтами в різних станах: від депресивного до тяжкого психотичного.

   У складі відділення працюють лікарі-психіатри вищої категорії з тривалим досвідом роботи у сфері психічного здоров’я. Вони постійно працюють над підвищенням свого професійного рівня та володіють новітніми психотерапевтичними техніками.
   У відділенні лікуються пацієнти за власним бажанням з різноманітними формами патології: розлади адаптації, депресії, невротичні розлади, психотичний стан.

   Допомога надається на високо професійному рівні, включаючи психоосвітню роботу з пацієнтами та їх родичами, щоденні бесіди з пацієнтами, психофармакотерапія, загальні аналізи, функціональна діагностика, консультації інших спеціалістів (невропатолога, психолога, офтальмолога, логопеда, ЛОРа, терапевта), є можливість проведення фізіотерапевтичних процедур. При необхідності проводиться експертиза працездатності та військова експертиза.  

Приймальня відділення: 

+38 (048) 750- 46- 58

Понеділок - П'ятниця        8:30 - 16:30

Субота, Неділя                    Вихідний

Приймальні відділення    ЦІЛОДОБОВО

Спеціалісти відділення

Мороз.jpg

Мороз Василь Володимирович

Завідувач відділення 

Лікар-психіатр вищої категорії
Кандидат медичних наук
Медична практика з 1979 р.

Освіта: Одеський медичний інститут ім. Пірогова

K-31.jpg

Морванюк Ганна Володимирівна 

Лікар психіатр вищої категорії

Лікар-психіатр вищої категорії
Кандидат медичних наук
Медична практика з 2006 р. 
Освіта: Одеський Національний медичний університет

Федірко Лариса Василівна.jpg

Федірко Лариса Василівна

Лікар психіатр вищої категорії

Лікар-психіатр вищої категорії
Кандидат медичних наук
Медична практика з 1998 р.
Освіта: Запорізький медичний інститут ім. Пірогова

bottom of page