top of page
Чоловіче хронічне відділення №21

     Чоловіче хронічне відділення №21 Комунального некомерційного підприємства «Одеський обласний медичний центр психічного здоров'я». Одеської обласної ради спеціалізується на допомозі пацієнтам, які страждають різноманітними душевними розладами.

В умовах стаціонару лікарями відділення надається допомога психіатрична, неврологічна та  наркологічна. ​

Лікування в стаціонарі двокомпонентний: медикаментозне та психологічне, грамотне та збалансоване поєднання яких, допомагає хворому повернутися до звичайного соціального способу життя, працювати та приносити користь суспільству.  

 

У відновленні душевної  рівноваги допомагає  трудотерапія. Хворі  спільно  з молодшим персоналом відділення виконує дрібні господарські доручення.

Серед значних досягнень необхідно визначити доброустрій саду відділення -спільними зусиллями були висаджені декоративні дерева та квітник.На теперішній час прогулянки хворих на свіжому повітрі, в саду відділення, стали не тільки медичним приписом, а й приємним дозвіллям. Влітку в садовій альтанці можливо поспілкуватись, зайнятись фізичними вправами, почитати книги та журнали з бібліотеки відділення.

   На час проходження лікування в стаціонарі, хворі не позбавлені живого спілкування з рідними та друзями, які можуть відвідувати пацієнтів у відділенні у визначений час, також встановлений час для спілкування лікарів з рідними хворих. Лікарі охоче відповідають на питання та інформують про хід лікування.

Одужанню сприяє також живий куточок, організований співробітниками та самими пацієнтами відділення. Спілкування з живою природою заспокоює та підбадьорює.

Дружня атмосфера нашого медичного колективу та  праця співробітників відділення допомагає пацієнтам впоратися з проблемами, які стали причиною хвороби,  повернутися до повноцінного життя.

Співробітники відділення регулярно підвищують свою професійну кваліфікацію, беруть участь в медичних наукових конференціях, семінарах, публікують результати своїх досліджень в наукових журналах.

Серед хворих, які надходять до відділення, на жаль, деякі не мають соціальних зв'язків і  родини в Одеській області. Відділення допомагає таким пацієнтам у відновлені втрачених документів, надає  юридичну допомогу при оформленні державних соціальних виплат.

Наразі ліжковий фонд  відділення складає 40 ліжко місць.

Приймальня відділення: 

+38 (048) 720- 46- 21

Понеділок - П'ятниця           8:30 - 16:30

Субота, Неділя                       Вихідний

Приймальні відділення       ЦІЛОДОБОВО

Спеціалісти відділення

лого.png

Онищенко Єлизавета Борисівна

Завідуюча відділенням,

лікар-психіатр вищої кваліфікаційної категорії 

Дубина Ігор Ігоревич

Дубина Ігор Ігоревич

Лікар-психіатр другої категорії

Яблонський Олег Едуардович

Яблонський Олег Едуардович 

Лікар-психіатр вищої категорії

лого.png

Беренчук Інна Володимирівна

Лікар-психіатр першої категорії

bottom of page