top of page
Відділення когнітивних розладів N18

   Якщо ви вирішуєте де лікувати хворобу Альцгеймера, старечі деменції та інші психічні захворювання похилого віку - приходьте в «Відділення когнітивних розладів N18 КНП» ООМЦПЗ »ТМР. Лікарі відділення роблять все можливе, щоб допомогти своїм пацієнтам уповільнити хід деменції і позбутися від неприємних симптомів.

При хворобі Альцгеймера методики лікування направляються на полегшення проявів хвороби та стримування її.

Пацієнти з іншими діагнозами або з важкими соматичними захворюваннями, проходять повний курс обстеження і тільки в цьому випадку лікарі нашого Відділення приймуть остаточне рішення про те, чи буде необхідно і корисно для хворих пройти лікування в нашому Центрі.

Приймальня відділення: 

+38 (048) 720- 46- 45

Понеділок - П'ятниця           8:30 - 16:30

Субота, Неділя                       Вихідний

Приймальні відділення       ЦІЛОДОБОВО

Спеціалісти відділення

Мельниченко Ірина Вікторівна

Мельниченко Ірина Вікторівна

Завідуюча геронтологічним змішаним з паліативною допомогою відділенням

Савко Сергій Миколайович

Савко Сергій Миколайович

Лікар психіатр вищої кваліфікаційної категорії

   Савко Сергій народився в Одесі 1978 року, закінчив лікувальний факультет Одеського Медичного Інституту ім. Н.І. Пирогова у 2001 році, фахівець "лікувальна справа".

   У 2002 році пройшов інтернатуру по психіатрії і наркології на базі КУ Одеської обласної клінічної психіатричної Лікарні №1.

З 2002 р. працював в КУ Одеському обласного наркологічного диспансеру, з 2002 р. по 2009 р. дільничним лікарем-наркологом Приморського району м.Одеси.

Робота дільничним лікарем полягала в функціях: виклик нарколога на будинок Одеса, виведення з запою Одеса, амбулаторне лікування алкоголізму в Одесі, кодування від алкоголю в Одесі.

З 2009 р. переведений на посаду зав №1 КУ ООНД. Відділення розташовувався в Лузанівці за адресою: вул.Червона 11.

   У відділенні проводилися: стаціонарне лікування алкоголізму в Одесі, кодування від алкоголю в Одесі, виведення з запою Одеса, виклик нарколога на будинок Одеса.

У 2006 р. пройшов чотирьох місячні курси при Харківській Академії Післядипломної Освіти, де був сертифікований за спеціалізацією наркологія.

У 2007 р. в Х.А.П.О. пройшов передатестаційні курси, після чого була присвоєна 2 категорія по наркології.

   За цей час навчився новим методам: стаціонарне лікування алкоголізму в Одесі, амбулаторне лікування алкоголізму в Одесі, кодування від алкоголю в Одесі, виведення з запою Одеса, виклик нарколога додому (Одеса).

У 2009 р. пройшов передатестаційні курси при КУ ООКПБ №1, присвоєна 1 категорія по наркології.

З 2009 р. по 2012 р. навчання у вищому навчальному закладі ОРІДУ НАДУ, закінчив факультет Державного Управління, магістр у сфері охорони здоров'я.

З початку.2014 року, у зв'язку з реорганізацією установи КУ ООНД, переведений  КУ Одеський Обласний медичний центр психічного здоров'я на посаду завідувача відділення №19.

У 2014 р. пройшов передатестаційні курси при КУ ООМЦПЗ, присвоєна вища категорія по наркології.

У 2014 р. підтвердив спеціалізацію з психіатрії. Подвійна лікарська спеціалізація нарколог, психіатр дозволяє лікувати і консультувати пацієнтів з ширшим спектром хвороб залежностей і психіатрію залежних станів.

З 2016 р. присвоєна вища категорія по психіатрії.

З 04.01.2016г. лікувальний корпус з Лузанівка вул.Червона 11 переведений за адресою вул. Воробйова 9, КУ ООМЦПЗ

(на Слобідку).

Професійний лікар-нарколог з глибокими теоретичними та практичними знаннями, який проводить: стаціонарне лікування алкоголізму, амбулаторне консультування алкоголізму, кодування від алкоголю, виведення з запою, виклик нарколога додому.

Карпова  Наталія Андріївна.jpg

Карпова Наталія Андріївна

Лікар-психіатр 

лого.png
лого.png
bottom of page