top of page

Психофізіолог

   Структурний підрозділ КНП «Одеського обласного медичного центру психічного здоров'я» (що знаходиться за адресою Одеса, вул. Градоначальницька,14) функціонально виконує медичний і психофізіологічний кадровий відбір осіб шкідливих і небезпечних видів діяльності, пов'язаних з ризиком для здоров'я і життя.

   Робота комісії професійного кадрового відбору регламентована нормативною базою МОЗ і МЮ України (згідно наказу МОЗ України № 262/121, від 23.09.94р. «Перелік робіт, де є потреба у професійному доборі» / Затв. Держнаглядохоронпраці, та МЮ України, №18 / 554, від 25.09.95р. та згідно «Порядку проведення медичний оглядів ПРАЦІВНИКІВ питань комерційної торгівлі категорій» наказ МОЗ України №246 від 21.05.07р зареєстрованій МЮ України 23.07.07р.).

    Метою медичного кадрового відбору є збереження здоров'я працюючого населення, яке підпадає під вплив шкідливих професійних факторів фізичної, хімічної, психогенної природи впливу у вигляді шуму, вібрації, високих температур, загазованості, задимленості, високого рівня стресу та ін.,  Також, запобігання розвиткові захворювань, пов'язаних з професійною патологією.

   Психофізіологічний професійний відбір спрямований на зниження ризику для життя, травматизму, попередження техногенних аварій і катастроф з вини людського фактора. Психофізіологічна експертиза визначається як комплексна система фізіологічних і психологічних методів оцінки професійно важливих якостей людини і їх відповідність критеріям професійної придатності певних спеціальностей, дозволяючи будувати прогнози щодо безпеки та успішності професійної діяльності.

   Експертна оцінка базується на основоположних концептах властивостей нервових процесів, функцій вищої нервової діяльності, розвитку адаптаційних механізмів, структури особистості, міжособистісної взаємодії, спеціальних навичок і можливостей, стійкості до стресу.

   Використання комплексного підходу із залученням фахівців медичного, психіатричного, наркологічного і психофізіологічного відбору в сегменті первинного та періодичного огляду, дає можливість відбору і збереження професійних кадрів, збереження матеріально-технічних засобів і ресурсів та продовження професійного довголіття фахівців.

   

Наші фахівці мають досвід роботи в області кадрового відбору співробітників для підводних, висотних робіт, вибухонебезпечних об'єктів, автотранспортних, хімічних, нафтопереробних підприємств, операторів водного транспорту і багато іншого.

 

Партнери: ТОВ «Стикон», ТОВ «Дельта Вілмар Україна», ТОВ «ТІС-Зерно», ТОВ «ТІС-Руда», ТОВ «Чорноморська індустрія», ТОВ «Крейн Юкрейн», ДП «Державна продовольчо-зернова корпорація», ДП «Авіаційний завод», ТОВ «Ремтехморпорт» та ін.

Адреса:  Одеса, вул. Градоначальницька, 14

Приймальня відділення: 

+38 (048) 750- 46- 62

Понеділок - П'ятниця        8:30 - 16:30

Субота, Неділя                    Вихідний

Приймальні відділення    ЦІЛОДОБОВО

Спеціалісти відділення

лого.png
лого.png
лого.png
bottom of page