top of page
Замнюкова  Ольга Миколаївна
фон изображений

Замнюкова Ольга Миколаївна

Начальниця медичної частини «Одеського обласного медичного центру психічного здоров’я» 

      Замнюкова Ольга Миколаївна, народилася 4 січня 1967 року в  одеській  робітничій сім’ї. З відзнакою в 19 років закінчила Одеське медичне училище № 3, за розподілом була направлена ​​на роботу фельдшером в Одеський обласний наркологічний диспансер, де пропрацювала до 1996 року.

У 1990 році поступила на лікувальний факультет Одеського медичного інституту, який закінчила в 1996 році та здобула кваліфікацію лікаря.

Рік проходила річну клінічну інтернатуру на базі Одеської обласної клінічної психіатричної лікарні № 1 та в Одеського обласного наркологічного диспансеру, працювала лікарем-наркологом підліткового кабінету диспансеру.

    Закінчила Регіональний інститут державного управління при Президентові України з диплом магістра державного управління в охороні здоров'я. Атестована на вищу кваліфікаційну категорію за спеціальністю «Наркологія» та «Організація охорони здоров’я» в жовтні 2018 року..

Ольга Миколаївна очолювала посаду заступника головного лікаря з медичної частини Одеського обласного наркологічного диспансеру, надалі була призначена виконувачкою обов’язків  головного лікаря КУ «Одеський обласний наркологічний диспансер», а  2011-2013 року працювала на посаді головного лікаря КУ «Одеський обласний наркологічний диспансер».

     Очолювала посаду заступника головного лікаря з медичної частини КНП «Одеський обласний медичний центр психічного здоров’я» Одеської обласної ради.
       З вересня 2020 року по сьогодні Замнюкова Ольга Миколаївна працює заступницею медичного директора  КНП «Одеський обласний медичний центр психічного здоров’я» Одеської обласної ради.

bottom of page