top of page

Відділення Одеського обласного центру психічного здоров'я по вул. Академіка Воробйова, 9

   Стаціонарну допомогу психічно хворим надають у психіатричних, психоневрологічних і психосоматичних стаціонарних відділеннях.

Центр закріплений за Одеською областю, має відповідний радіус обслуговування і розрахована на певну кількість хворих. Ліжковий фонд  становить 1030 ліжок.

   До структури психіатричного Центру входять приймальне і різноманітні лікувально-діагностичні відділення та допоміжні підрозділи. Залежно від віку і статі хворих, перебігу та стадійності психічних захворювань, нозологічної специфічності психічних розладів, конкретних завдань і функцій, які визначають органи охорони здоров'я, лікувальні відділення розподіляють на загальнопсихіатричні та спеціалізовані.

   Водночас до їх складу входять відділення для дорослих і дітей, чоловіків і жінок, а до складу вузькоспеціалізованих — геронтопсихіатричні, психосоціальної реабілітації, кризові, відділення для лікування хворих із первинним психотичним епізодом, соматопсихіатричні, епілептологічні, для судово-психіатричної експертизи, примусового лікування, інфекційні, туберкульозні, реабілітаційні, психосоматичні. Зазвичай у відділенні перебувають хворі однієї статі, проте в деяких відділеннях в одному відділенні лікування отримують чоловіки і жінки.

   Усім пацієнтам, які перебувають на лікуванні в стаціонарі, залежно від їхнього психічного і соматичного стану поряд із медикаментозно-біологічною та психологічною терапією призначають відповідний режим: обмежувальний, диференційованого спостерігання, відкритий, напівстаціонарний (денний стаціонар) або часткової госпіталізації. Режим призначає лікар-психіатр ще в приймальному відділенні. Його розпорядження обов'язково фіксують у медичній документації. Від режиму, який періодично переглядають з урахуванням стану хворого, залежать подальші лікарські призначення.

   У межах відділення хворих у палатах розташовують диференційовано. Без крайньої потреби їхнє пересування не обмежують, що дає змогу запобігти можливим ексцесам під час психомоторного збудження хворих або в разі намагання заподіяти собі чи сусідам певну шкоду (суїцид, агресія, гоміцид та ін.)

Підрозділи відділення

Приймальня відділення: 

+38 (048) 750- 46- 45

Архів відділення:

+38 (048) 750- 46- 40

Понеділок - П'ятниця           8:30 - 16:30

Субота, Неділя                       Вихідний

Приймальні відділення       ЦІЛОДОБОВО

як нас знайти

bottom of page