top of page

Відділення Одеського обласного центру психічного здоров'я
по вул. Якова Бреуса, 26/2

       Відділення складається з Реабілітаційного центру і Денного стаціонару лікування наркологічних хворих. Денний стаціонар для лікування наркологічних хворих проводить амбулаторне лікування алкогольної та деяких видів наркотичної залежності.  Присікання запоїв, кодування, введення блокаторів.

   Також, стаціонар проводить обстеження для встановлення діагнозу синдрому залежності внаслідок вживання психоактивних речовин. 

Тут ви зможете пройти наркотичний огляд з видачею довідки. 

Спеціалісти відділення

Замнюкова  Ольга Миколаївна

Замнюкова Ольга Миколаївна

Очільниця медичної частини «Одеського обласного медичного центру психічного здоров’я» ОМР

Замнюкова Ольга Миколаївна, народилася 4 січня 1967 року в  одеській робітничій сім’ї. З відзнакою в 19 років закінчила Одеське медичне училище № 3, за розподілом була направлена ​​на роботу фельдшером в Одеський обласний наркологічний диспансер, де пропрацювала до 1996 року.

1990 році поступила на лікувальний факультет Одеського медичного інституту, який закінчила в 1996 році та здобула кваліфікацію лікаря.Рік проходила річну клінічну інтернатуру на базі Одеської обласної клінічної психіатричної лікарні № 1 та в Одеського обласного наркологічного диспансеру, працювала лікарем-наркологом підліткового кабінету диспансеру.

Закінчила Регіональний інститут державного управління при Президентові України з диплом магістра державного управління в охороні здоров'я. Атестована на вищу кваліфікаційну категорію за спеціальністю «Наркологія» та «Організація охорони здоров’я» в жовтні 2018 року..

Ольга Миколаївна очолювала посаду заступника головного лікаря з медичної частини Одеського обласного наркологічного диспансеру, надалі була призначена виконувачкою обов’язків  головного лікаря КУ «Одеський обласний наркологічний диспансер», а  2011-2013 року працювала на посаді головного лікаря КУ «Одеський обласний наркологічний диспансер».

     Очолювала посаду заступника головного лікаря з медичної частини КНП «Одеський обласний медичний центр психічного здоров’я» Одеської обласної ради.
       З вересня 2020 року по сьогодні Замнюкова Ольга Миколаївна працює заступницею медичного директора  КНП «Одеський обласний медичний центр психічного здоров’я» Одеської обласної ради.

Підрозділи відділення

Приймальня відділення: 

+38 (048) 750- 46- 84

Понеділок - П'ятниця           8:30 - 16:30

Субота, Неділя                       Вихідний

Приймальні відділення       ЦІЛОДОБОВО

як нас знайти

bottom of page